Oferta archiwalna

Soundbar Samsung HW-MS650 3.0 Bluetooth;

Oferta archiwalna

1 280,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


Soundbar Ostrołęka, Samsung Ostrołęka, HW-MS650 Ostrołęka, Bluetooth; Ostrołęka

Soundbar Samsung HW-MS650 Ostrołęka, Samsung Multiroom Ostrołęka, dźwięk HD Audio Ostrołęka

Soundbar Samsung HW-MS650


Głębia basów - Distortion Cancelling:

Technologia Samsung Distortion Cancelling przewiduje i usuwa zniekształcenia, zanim do nich dojdzie, zapewniając głębsze i dokładniejsze basy bez potrzeby podłączania osobnego subwoofera.
Moc dźwięku - Multi-speaker control:


Głośniki soundbara, napędzane jedyną w swoim rodzaju technologią, poruszają się synchronicznie, co zapewnia jeszcze mocniejsze basy.
Realistyczny dźwięk dzięki HD Audio:


Poczuj się jakbyś był w centrum akcji dzięki niesamowicie realistycznej oprawie dźwiękowej. Soundbar odtwarza formaty HD Audio zachowujące wysoką jakość i bogactwo oryginalnego dźwięku, poprzez zastosowanie częstotliwości próbkowania 96 kHz / 24 bit.
Optymalne brzmienie w całym pomieszczeniu:


Teraz z każdego miejsca usłyszysz idealny dźwięk. Doświadczaj niesamowitego brzmienia w całym pomieszczeniu za sprawą nowoczesnego głośnika szerokopasmowego.
9 wbudowanych głośników:


Soundbar obejmuje 9 odrębnych głośników, każdy z dedykowanym wzmacniaczem. By zapewnić wyraźne i precyzyjne odwzorowanie dźwięku, konfigurację i zestrojenie głośników przeprowadzono w Samsung Audio Lab w Kalifornii.
Tryb Smart Sound:


Sam wybierz tryb dźwięku lub pozwól, by Soundbar zrobił to za Ciebie. Urządzenie automatycznie analizuje dźwięk i oferuje najlepszą opcję, idealnie dostosowaną do treści.
Pełnia wrażeń w rozdzielczości UHD (4K):


Samsung QLED TV, odtwarzacz UHD Blu-ray i Soundbar Sound+ to zestaw idealny, zepewniający rozrywkę najwyższej jakości. Dzięki 4K Pass-Through, soundbar przekaże do telewizora obraz z Blu-raya w jakości UHD (4K) i jednocześnie zapewni doskonałą oprawę dźwiękową.
Nauka w służbie dźwięku:


Inżynierowie z Samsung Audio Lab w Kalifornii przetestowali i dopracowali Soundbary, by zapewnić perfekcyjnie zbalansowany dźwięk, który wypełni całą przestrzeń.
Bezprzewodowe połączenie z TV:


Bez trudu i plątaniny kabli podłącz soundbar do telewizora Samsung* przez Bluetooth lub Wi-Fi. Będziesz mógł natychmiast cieszyć się wszystkimi treściami wzbogaconymi o czysty i potężny dźwięk.


* Kompatybilność z wybranymi telewizorami Samsung
Streaming muzyki:


Soundbar Sound+ bez trudu odtworzy Twoje ulubione utwory, strumieniowane ze smartfona czy tabletu. Wystarczy użyć Bluetooth lub połączyć się z Wi-Fi.
Aplikacja Samsung Multiroom:


Odtwarzaj ulubione utwory z pamięci telefonu czy z serwisów streamingowych w szybki i wygodny sposób. Dzięki Aplikacji Samsung Multiroom wszystko znajdziesz w jednym miejscu.SPECYFIKACJA:

Cechy podstawowe:


Liczba głośników: 9


Ilość kanałów: 3.0Ważne do: 2019.09.09, wyświetleń: 149

nr ogłoszenia: 16133